Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 27.02.2023 року  №48  "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Судововишнянської міської ради, рішення виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 13.03.2023 року №77 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Судововишнянської міської ради та затвердження її складу», протоколу засідання Конкурсної комісії  від 22.03.2023 р. №2 повідомляємо, що переможцем конкурсу на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Судововишнянської  міської ради Яворівського району Львівської області визнано  БЛИЗНЯК Роксолану Вікторівну.

Протокол № 1 - переглянути

Протокол № 2 - переглянути