Фото без опису

За інформацією регіональної філії «Львівська залізниця», впродовж останніх років у захисних насадженнях залізниці фіксувалися випадки самовільних рубок дерев. Відповідно до статті 4 лісового кодексу України, до лісового фонду України належать усі ліси на території України незалежно від того, на землях яких категорій за основним цільовим призначенням вони зростають,та незалежно від права власності на них, у тому числі лісові ділянки,захисні насадження лінійного типу, інші лісовкриті землі.

Враховуючи вищесказане просимо жителів громади утриматися від незаконної рубки дерев та нагадуємо що порушення лісового законодавства тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність відповідно до закону. Зокрема відповідальність за порушення лісового законодавства несуть особи, винні у незаконному вирубуванні та пошкодженні дерева та чагарників.

Кримінальна відповідальність за незаконну порубку лісу регламентується ст..246 Кримінального кодексу України, а саме незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників,що заподіяли істотну шкоду,- карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців,або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.