24 квітня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

На засіданні виконавчий комітет вирішив:

• надати матеріальну допомогу на лікування мешканцям Судововишнянської ТГ згідно поданих заяв;
  • надати одноразову матеріальну допомогу учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, дружинам (померлих чоловіків-учасників ліквідації наслідків аварії) та дітям, дітям-інвалідам, потерпілим внаслідок аварії у зв’язку з відзначенням 37-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС у 2023 р;
  • перевести житлові квартири в житлові будинки садибного типу мешканцям громади та присвоїти окрему адресу житловим (садибним) будинкам.
  • затвердити проєктно-кошторисну документацію «Реконструкція дороги вулиць Гончара та Стефаника в м. Судова Вишня Львівської області. Коригування».

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.