Фото без опису

Виконавчий комітет Судововишнянської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівних документацій детальний план території щодо розміщення земельної ділянки «Заходи з усунення аварійної ситуації внаслідок підтоплення сільськогосподарських угідь та усунення загрози попадання нечистот в колодязі з подальшим забрудненням питної води, а саме: нове будівництво каналізаційної мережі по вул. Стефаника, вул. Нова в м. Судова Вишня Яворівського району Львівської області».
Підстава розроблення містобудівних документацій – рішення сесії Судововишнянської міської ради від 23.02.2023 р. №422-36/2023 та від 23.02.2023 р. № 423-36/2023.
Замовник розроблення містобудівних документацій – Виконавчий комітет Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.
Розробник проєкту – ПП «Архіс» в особі директора Сохи В.К.
Відповідальна особа за проведення громадського обговорення та розгляду пропозицій – Христина Перляковська – завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.
Пропозиції та зауваження щодо містобудівного моніторингу необхідно подавати на адресу сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Судововишнянської міської ради (sv-arhitektyra@ukr.net) та Судововишнянської міської ради (sv@sudovavyshnia-gromada.gov.ua ) з 04.05.2023 по 05.06.2023 р.
Детально із матеріалами проєкту містобудівної документації можна ознайомитися у приміщенні Судововишнянської міської ради за адресою: Львівська область Яворівський район м. Судова Вишня пл. І. Франка, 14, в робочі дні з 10.00 по 17.00 год.
Строк подання пропозицій – 30 днів з дня опублікування цього оголошення.
Пропозиції громадськості до проєкту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством.