29 червня 2023 року о 16:00 год. відбудеться 41 чергова сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області

Місце проведення:

м.Судова Вишня, пл.І.Франка, 4 (в приміщенні Народного дому, 2 поверх).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ переглянути

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО переглянути

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ:

ЗЕМЕЛЬНІ - переглянути

Проєкт рішення "Про затвердження Програми відпочинку та оздоровлення дітей Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на 2023 рік"

Проєк рішення "Про обрання голови постійної комісії Судововишнянської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально–економічного розвитку, промисловості та підприємництва"

Проєкт рішення "Про сворення  віддаленого робочого місця адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Судововишнянської міської ради у старостинському окрузі № 3"

Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Судововишнянської міської ради"

Проєкт рішення "Про встановлення ставок Єдиного податку на 2024 рік"

Проєкт рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2024 рік"

Проєкт рішення "Про затвердження Програми модернізації місцевої    автоматизованої системи централізованого оповіщення Судововишнянської міської ради  на 2023 рік у новій редакції"

Проєкт рішення "Про затвердження детального плану території"

Проєкт рішення "Про внесення змін до Екологічної Програми Судововишнянської територіальної громади на 2023-2028рр."

Проєкт рішення "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,0759 га."

Проєкт рішення "Про зміну замовника по об’єкту будівництва: «Нове будівництво будівлі центру надання адміністративних послуг та медіатеки на площі І. Франка, 17В у м. Судова Вишня Судововишнянської територіальної громади Яворівського району Львівської області. Коригування»"