Фото без опису

Кабінет міністрів України ухвалив Постанову № 599, якою визначено, що під час перереєстрації транспортного засобу висновок Експертної служби МВС не є обов’язковим, за винятком першої реєстрації на території України транспортного засобу, ввезеного з-за кордону.

Таким чином, скасовано проходження експертного дослідження при великій кількості реєстраційних дій з транспортними засобами, а процедура купівлі-продажу стає ще зручнішою. Потрібно лише звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС або відділу ЦНАП, який надає послуги з реєстрації та перереєстрації транспортного засобу.

Дослідження транспортного засобу Експертною службою МВС є обов’язковим відтепер лише при першій реєстрації вживаного ввезеного з-за кордону транспортного засобу.

Водночас за бажанням продавця або покупця можна провести експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів до нього з видаванням висновку експертного дослідження може бути проведене. Тобто, держава надає вибір щодо формату і способу отримання державних послуг.

Загалом у  відділі «ЦНАП» Мостиської міської ради можна отримати такі послуги сервісних центрів МВС:

- Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок;

- Видача нового посвідчення водія;

- Видача посвідчення водія замість втраченого, або викраденого;

- Видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;

- Видачу свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;

- Виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків;

- Перезакріплення індивідуального номерного знаку;

Контакти: м. Мостиська, вул. Грушевського, 3 тел. 0985656117 (telegram), електронна адреса: tsnapmost@ukr.net.