14 липня 2023 року о 16:00 год. відбудеться 42 позачергова сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області

Місце проведення:

м.Судова Вишня, пл.І.Франка, 14 (в приміщенні міської ради, кабінет міського голови).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ - переглянути

Проєкт порядку денного - переглянути

Проєкти рішень:

1. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Судововишнянської  міської ради (територіальної громади) на 2023 рік
  2. Про затвердження Програми здійснення ефективних заходів щодо попередження та профілактики скоєння повторних злочинів серед осіб звільнених з місць позбавлення волі та осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на 2023 рік.
  3. Про затвердження Комплексної програми фінансування інших напрямків галузі охорони здоров’я, що не увійшли в пакет державних медичних гарантій на 2023-2025 роки
  4. Про внесення  змін до бюджету 2023 року загального фонду та спеціального фонду.
  5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Судововишнянської міської ради.
  6. Про затвердження проєктно-кошторисної документації об’єкта будівництва «Нове будівництво будівлі центру надання адміністративних послуг та медіатеки на площі І. Франка, 17В у м. Судова Вишня Судововишнянської територіальної громади Яворівського району Львівської області». Коригування.
  7. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Судововишнянської міської ради
  8. Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Судововишнянської міської територіальної громади Яворівського району Львівської області пожежно-рятувального автомобіля