Фото без опису

На виконання постанови КМУ від 30. 05. 2023 року №565 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 381» Судововишнянська міська рада запрошує представників громадськості долучитись до роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

Висунення кандидатур до складу комісії здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня публікації цього повідомлення.

Вимоги до кандидатів від громадськості:

Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними, а в селах та селищах – також фізичними особами.

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до Бориславської міської ради на офіційну електронну адресу sv@sudovavyshnia-gromada.gov.ua або в письмовому вигляді до загального відділу Судововишнянської міської ради у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та містити прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності), кандидатури представника, а також такі відомості про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

  • найменування;
  • напрями діяльності;
  • код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);
  • місцезнаходження;
  • контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

 для фізичної особи:

  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта) (за наявності);
  • фактична адреса реєстрації/проживання;
  • контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

У разі коли кількість заяв перевищує граничну чисельність представників від громадськості, висунуті кандидатури включаються до складу комісії у міру черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель, мають переважне право на включення до складу комісії.