4 серпня 2023 року під головуванням Судововишнянського міського голови Зеновія Фольтовича відбулась 43 чергова сесія Судововишнянської міської ради восьмого скликання.

У роботі сесії прийняли участь 15 депутатів і міський голова.

На сесії було розглянуто та прийнято рішення відповідно до порядку денного.

Серед найважливіших:

• затверджено ряд земельних питань;

• внесено зміни до бюджету 2023 року загального фонду та спеціального фонду:

- відповідно до рішення сесії Новояворівської міської ради від 20.07.2023р. № 2513 виділено субвенцію в сумі 1 500 000 гривень на Капітальний ремонт даху із впровадженням енергоефективних заходів корпусу «А-3» будівлі КНП «Судововишнянська міська лікарня".

Виступив також директор КНП «Судововишнянська міська лікарня» Роман Врубель, який проінформував всіх присутніх про свою діяльність на посаді директора даного медичного закладу, основні досягнення та плани розвитку.

За словами Романа Врубеля, є ряд викликів та є над чим працювати, проте за досить короткий проміжок часу вдалося зробити важливі кроки для покращення якості надання медичних послуг мешканцям громади.

Позитивними тенденціями у роботі хочеться відмітити:

• закупівля сучасного УЗД апарату;

• ремонт холу, заміна вхідних дверей;

• ремонт денного стаціонару;

• ремонт реанімаційного відділення;

• ремонт палати Ветерана;

• закупівля меблів у відремонтовані приміщення;

• закупівля електричного котла та модернізація котельні;

Проте надважливим етапом для лікарні став процес закупівлі рентгенапарату та ремонт рентгенкабінету. Як зазначив Роман Вребель, процес ремонту майже завершений і вже зовсім скоро даний кабінет буде працювати повністю.

Позитивних змін чимало попри повномасштабну війну. Відтак, Судововишнянська міська рада спільно з керівництвом КНП «Судововишнянська міська лікарня» продовжують модернізовувати даний медичний заклад та озброюють лікарів сучасним обладнанням.