З метою реалізації мешканцям Судововишнянської територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні та урахуванні їхніх громадських інтересів, врахувавши лист відділу освіти, культури та туризму, молоді та спорту Судововишнянської міської ради від 30.08.2023 № 01-09/151, на підставі рішення Судововишнянської міської ради від 13.02.2018 № 15 "Про затвердження Положення про громадські слухання у Судововишнянській територіальній громаді", розпорядження Судововишнянського міського голови від 05.09.2023 № 109-од, керуючись ст. 42, ст. 50 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" повідомляємо про проведення громадських слухань у приміщенні закладу загальної середньої освіти с.Княжий Міст 12 вересня 2023 року о 19:00 год. з обговорення питання щодо ліквідації закладу загальної середньої освіти с.Княжий Міст Судовововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Відповідальні за організацію та проведення громадських слухань визначено відділ освіти, культури та туризму, молоді та спорту Судововишнянської міської ради.