Яворівське районне управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує, що 12  вересня 2023 року буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу, з метою профілактики виникнення захворювання на сказ диких мясоїдних тварин  на території  Мостиського, Судовишнянського, Шегинівського ТГ.

Дану вакцину будуть розповсюджувати працівники ветеринарної служби, єгері  та мисливці  мисливських господарств  на території Судововишнянської ТГ.

Доводимо до відома населення про те, що даний захід не несе загрози життю і здоровю людей та с/г тваринам і птиці.

При виявленні будь-де приманку – вакцину не підіймати, залишаючи їх на місці для підвищення ефективності вакцинації.