Фото без опису

В Україні завжди існував попит на придбання вживаних транспортних засобів. З 11 квітня до 11 вересня 2023 року через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Мостиської міської ради було перереєстровано понад 312 транспортних засобів. 

Відділ «ЦНАП» Мостиської міської ради нагадує алгоритм перереєстрації транспортних засобів, що вже зареєстровані в Україні та  були у використанні. 

Якщо бажаєте продати своє авто, то першим кроком для його перереєстрації на нового власника є оформлення договору-купівлі транспортного засобу через суб’єкт господарювання. Після чого для перереєстрації автомобілів, причепів, мотоциклів, мопедів покупцю необхідно звернутися до відділу «ЦНАП» Мостиської міської ради. 

У покупця мають бути такі документи:

  • паспорт громадянина України;

  • ідентифікаційний код;

  • наявне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

  • пакет документів від суб’єкта господарювання.

Після перереєстрації транспортного засобу новий власник отримує новий номерний знак і свідоцтво про реєстрацію автомобіля вже на своє ім’я.

Відділ «ЦНАП» нагадує, що експертне дослідження не є обов’язковим. Воно проводиться за бажанням продавця чи покупця. Але радимо звернутись до Експертної служби МВС, аби вони надали вам висновок про транспортний засіб, що наявні номерні агрегати не були підроблені. 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» знаходиться за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 3 тел. 0985656117.