Фото без опису

07 грудня 2023 року о 16:00 год. відбудеться 52 позачергова сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області


Місце проведення: 

м.Судова Вишня, пл.І.Франка, 4 (в приміщенні Народного дому, 2 поверх).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

ПРОЄКТИ РІШЕННЯ:

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Судововишнянської міської ради Львівської області на 2023 рік у новій редакції.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області на 2023 рік у новій редакції.

Про надання згоди на списання майна.

Про безоплатну            передачу витрат по об'єкту "Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на вул. Річна,1 в с. Бортятин Мостиського району Львівської області " на баланс відділу ОКТМС Судововишнянської міської ради з балансу виконавчого комітету Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Про передачу спортивного майданчика з штучним (наливним) покриттям по вулиці Гончара м.Судова Вишня з балансу виконавчого комітету Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області на баланс відділу ОКТМС Судововишнянської міської ради.

Про безоплатну передачу комп'ютерної техніки комунальній установі "Центр надання соціальних послуг" Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Про безоплатну передачу планшетів з балансу виконавчого комітету Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області на баланс КЗ "Центр культурних послуг" Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Про передачу мультимедійного обладнання з балансу виконавчого комітету Судововишнянської міської ради на баланс КЗ "Центр культурних послуг" Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Про безоплатну передачу на баланс КНП "Судововишнянський ЦПМСД" Судововишнянської міської ради Львівської області колодязів №1 та №2 по вул.Центральній с.Волостків (на території Волостківської АЗПСМ) з балансу виконавчого комітету Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Про передачу медичного обладнання з балансу виконавчого комітету Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області на баланс КНП «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області.

Про внесення змін до Комплексної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Судововишнянської міської ради (територіальної громади) на 2023 рік у новій редакції.

Про внесення змін до бюджету 2023 року загального фонду