25 січня 2023 року о 16:00 год. відбудеться 54 чергова сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області

Місце проведення:

м.Судова Вишня, пл.І.Франка, 4 (в приміщенні Народного дому, 2 поверх).

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО - переглянути

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ:

Земельні питання

Проєкт рішення: "Про затвердження Програми підтримки військової частини А 4821, яка знаходиться на забезпеченні у військової частини А4056 на 2024 рік."

Проєкт рішення: "Про передачу медичного обладнання з балансу виконавчого комітету Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області на баланс КНП «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області."

Проєкт рішення: "Про звіт поліцейського офіцера громади Полюги Михайла за 2023 рік".

Проєкт рішення: "Про звіт поліцейського офіцера громади Живоронка Олега за 2023 рік".