Судововишнянська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки площею 5,5738 га, кадастровий номер 4622482400:09:000:0174 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02), розташованої на території Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області, (за межами населеного пункту).
Зауваження і пропозиції до вказаної заяви надаються у строк, що не перевищує 10 днів з дня внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.
Пропозиції громадськості в процесі громадського обговорення подаються у письмовій формі до Судововишнянської міської ради: 81340, Львівська область, Яворівський район, м. Судова Вишня, пл. Івана Франка, 14
Офіційний веб-сайт: https://sudovavyshnia-gromada.gov.ua/
Адреса електронної пошти: svgromada@ukr.net
Телефон: (03234)-37-240.