Повідомляємо, що Львівським регіональним центром ДУ «Інститут охорони грунтів України» у Львівській області на території 4 районів (за старою назвою - Дрогобицький, Жовківський, Золочівський та Жидачівський) у 2024 році передбачено проведення агрохімічного обстеження грунтів з видачею агрохімічного паспорта.

Роботи по обстеженню грунтів у вищезазначених районах будуть проводитись частково за рахунок бюджетних коштів, однак землекористувачам необхідно буде доплачувати частину витрат у розмірі 50,0 грн/га. Повна вартість обстеження становить 111,0 грн/га.

Бажаючі провести у 2024 році обстеження грунтів (паспортизацію) в інших районах, які не зазначені вище, мають сплачувати повну вартість обстеження.

Для вирішення організаційних питань щодо підготовки та проведення агрохімічного обстеження грунтів звертатись за тел. +38 (067) 370 81 45.