Фото без опису

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади Судововишнянською міською радою розпочинається процес формування завдання на розробку Комплексного плану просторового розвитку території Судововишнянської міської територіальної громади.

Для початку процесу Комплексного планування формується склад робочої групи з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

     Всім зацікавленим особам, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, пропонується долучитись до процесу формування завдання на розробку Комплексного плану просторового розвитку території Судововишнянської міської територіальної громади та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи.

     Для реєстрації потрібно подати заявку (форма заяви додається) на ім'я міського голови Фольтовича Зеновія Івановича. Заявка повинна містити відомості про заявника: прізвище, ім'я по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, контактний телефон, згоду на обробку персональних даних.

Заяви приймаються за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н., м. Судова Вишня, пл. І.Франка, 4, (Центр надання адміністративних послуг) з 27.09.2024 р. до 11.10.2024 р. 

Відповідальна за прийом заяв до робочої групи : Плювак Марія Володимирівна.

            Комплексний план просторового розвитку території громади – це документ, який дає можливість перетворити бачення щодо майбутнього громади в інструмент управління її розвитком. 

Інформаційно!

З метою забезпечення сталого розвитку Судововишнянської міської ради територіальної громади, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території територіальної громади Судововишнянською міською радою прийняте рішення № 1128/65-2024 від 26.09.2024 р. «Про розробку Комплексного плану просторового розвитку території Судововишнянської міської територіальної громади».

Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Судововишнянської міської територіальної громади (далі – Комплексний план) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021        № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» структурним підрозділам міської ради доручено створити тимчасовий консультативно-дорадчий орган – робочу групу.

Робоча група - тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, складається з представників міської ради, виконавчого органу міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про робочу групу з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Судововишнянської міської територіальної громади

Яворівського району Львівської області

 

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

 І. Загальні положення

Робоча група створюється з метою розробки Комплексного плану просторового розвитку території Судововишнянської міської територіальної громади Яворівського району Львівської області (далі – Комплексного плану). Робоча група з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Судововишнянської міської територіальної громади Яворівського району Львівської області (далі – Робоча група) створюється як тимчасовий консультативно-дорадчий орган Судововишнянської міської ради, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників виконавчих органів міської ради, місцевого бізнесу та громадськості, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як п’ять осіб і не більш як двадцять одна особа, з непарною кількістю членів.

Склад робочої групи затверджується виконавчим комітетом Судововишнянської міської ради.

Робоча група працює постійно, у період розроблення Комплексного плану, на засадах повної добровільності, самовідданості та безкорисливості.

До складу Робочої групи можуть входити робочі підгрупи, комісії, фокусні групи. Умови їх діяльності та склад визначаються окремо рішенням Робочої групи.

 

ІІ. Функції

Робоча група в процесі діяльності:

- визначає загальні пріоритети просторового розвитку територіальної громади (далі – громада);

- визначає напрями і пріоритети своєї роботи;

- розробляє план дій для реалізації Комплексного плану громади;

- визначає проблеми та можливості соціального та економічного розвитку громади;

- визначає просторово-планувальну організацію території;

- проводить аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку громади;

- визначає пріоритетні напрямки розвитку території громади;

- організовує роботу із засобами масової інформації;

- розробляє положення про робочі підгрупи, комісії, фокусні групи та організовує їх роботу;

- затверджує теми соціальних досліджень;

- залучає до роботи фахівців та спеціалістів з обговорюваних питань;

- бере участь у розробці Комплексного плану та проведенні громадських слухань щодо складання завдання на розробку Комплексного плану та його затвердження.

ІІІ. Повноваження/правові гарантії діяльності Робочої групи

Організація роботи Робочої групи покладається на керівника Робочої групи, його заступника та секретаря.

Керівник Робочої групи:

- скликає та веде засідання Робочої групи;

- дає доручення членам Робочої групи;

- представляє групу у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємств, установ та організацій;

- організовує роботу по реалізації висновків та рекомендацій Робочої групи.

У разі відсутності керівника Робочої групи або неможливості ним виконувати свої повноваження, його головні повноваження здійснює заступник керівника Робочої групи.

Засідання Робочої групи є правомочним, якщо в роботі бере участь не менш як половина від загального складу Робочої групи.

За результатами розгляду і вивчення питань Робоча група готує висновки і рекомендації.

Висновки і рекомендації Робочої групи приймаються більшістю від присутнього складу Робочої групи, які беруть участь у засіданні і підписуються головуючим на засіданні Робочої групи. Протокол засідань Робочої групи підписується головуючим на засіданні та секретарем групи.

За результатами розгляду і вивчення питань Робоча група схвалює проєкт завдання на розроблення Комплексного плану не менш як двома третинами голосів від присутніх на засіданні і оформлює протоколом, який підписує головуючий на засіданні та секретар Робочої групи.

 

ІV. Робоча група має право:

- отримувати інформацію, необхідну для розробки Комплексного плану в організаціях, установах громади, незалежно від їх відомчого підпорядкування, форми власності та господарювання;

- проводити опитування громадян чи проводити іншу діяльність для вивчення громадської думки щодо Комплексного плану;

- проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади з питань розробки і втілення Комплексного плану та значення його необхідності;

- брати участь у підготовці і проведенні громадських слухань щодо Комплексного плану.

V. Обов’язки і відповідальність Робочої групи

Члени Робочої групи виконують доручення керівника Робочої групи в межах завдань Комплексного плану.

Члени Робочої групи несуть особисту відповідальність за достовірне і своєчасне опрацювання отриманих інформаційних та розрахункових документів і матеріалів, що стосуються виконання завдань щодо Комплексного плану.