Громадські обговорення 3-х містобудівних документацій детальних планів території с.Дмитровичі

Дата: 01.03.2018 11:00

Громадські   обговорення

Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадських обговорень (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації:

„Детального плану території розміщення земельної ділянки для реконструкції автоваги під виробничі та складські приміщення в с. Дмитровичі по вул. Центральна Львівської області, площею 0,1834га.” Замовник розроблення містобудівної документації – відділ містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради .

„Детального плану території розміщення земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель (цех по виготовленню залізобетонних виробів, складське приміщення готової продукції, складське приміщення для зберігання сировини), за межами населеного пункту с. Дмитровичі Судововишнянської міської ради, площею 0,7446га.” Замовник розроблення містобудівної документації – Відділ містобудування та архітектури Мостиської райдержадміністрації.

„Детального плану території розміщення земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель (офісне приміщення, цех по виготовленню кормів для тварин, цех по виготовленню бетонних виробів, цех по виготовленню продукції для тваринництва, складське приміщення), за межами населеного пункту с. Дмитровичі Судововишнянської міської ради, площею 0,7277га.” Замовник розроблення містобудівної документації – Відділ містобудування та архітектури Мостиської райдержадміністрації.

Громадські обговорення відбудуться 06 березня 2018 року о 15.00год. у приміщенні Народного дому села Дмитровичі.