СПИСОК ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ - переглянути

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ - переглянути

РІШЕННЯ:

Про затвердження порядку денного п'ятдесят першої чергової сесії восьмого скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області переглянути
Земельні питання

переглянути

Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування площею 0.5 га по вул. Стуса в м. Судова Вишня Яворівського району Львівської області.

переглянути

Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план м. Судова Вишня Львівської області»

переглянути

Про затвердження науково-проєктної документації «Історико-архітектурний опорний план м. Судова Вишня Львівської області з визначенням меж історичного ареалу та зон охорони пам’яток»

переглянути

Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж історичного ареалу міста Судова Вишня Львівської області

переглянути

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики щодо недопустимості підняття ліміту допустимого обсягу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи.

переглянути

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бардину В.М. в м.Судова Вишня по вул. Заводська бічна, 17-А.

переглянути

Про внесення змін до бюджету 2023 року загального фонду та спеціального фонду.

переглянути

Про розгляд депутатського запиту.

переглянути

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Судововишнянської міської ради Львівської області на 2023 рік у новій редакції.

переглянути

Про затвердження звіту про  виконання бюджету  Судововишнянської міської ради за  III квартал 2023 року

переглянути