Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області  у 2017 році тільки за порушення  держдисципліни цін допомогло повернути споживачам зайвонарахованих коштів у сумі 69,1 тис. гривень.

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області у 2017 році тільки за порушення держдисципліни цін допомогло повернути споживачам зайвонарахованих коштів у сумі 69,1 тис. гривень.

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області  у 2017 році тільки за порушення

Щодо проведення всесвітньої акції Година Землі 2018

Щодо проведення всесвітньої акції Година Землі 2018   Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що 24 березня 2018 року проводиться всесвітня кампанія Година Землі 2018, яка організовується Всесвітнім фондом дикої природи.

Громадські обговорення

Судововишнянська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детального плану території розміщення земельної ділянки для реконструкції автоваги під виробничі та складські приміщення в с. Дмитровичі по вул. Центральна Львівської області, площею 0,1834га.

Судововишнянська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на послуги з вивезення (збирання і перевезення) твердих побутових відходів

Судововишнянська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на послуги з вивезення (збирання і перевезення) твердих побутових відходів

Судововишнянська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  для перевізника на послуги з вивезення (збирання і перевезення) твердих побутових відходів