Комунальне підприємство "Моє місто" Судововишнянської міської ради отримало нову техніку

Дата: 06.06.2018 14:26

5 червня 2018 року КП «Моє місто» стало багатшим на ще один вид техніки - Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-92П зі зміщеною віссю копання, фронтальним щелепним ковшем, грейфером жорстким та змінними видами обладнання.
Закупити техніки вдалося через успішно поданий проект-запит щодо фінансування природоохоронного заходу з обласного фонду ОМПС на 2018 рік. (запит був поданий 26.02.2018). Вартість техніки  1 млн. 147 тис. 200 грн. З них 800,000 тис. грн. виділив Департамент екології та природніх ресурсів Львівської Обласної Державної адміністрації та 347,200 тис.грн. виділила Судововишнянська міська рада із місцевого бюджету.
Розширення матеріально-технічної бази комунального підприємства дасть змогу побудувати ефективний механізм надання якісних комунальних послуг.
Придбана в рамках екологічної програми техніка та обладнання  дозволить покращити екологічний і санітарний стан території Судововишнянської ОТГ.
Екскаватор у власності комунального підприємства перебуває лише  тиждень, але вже веде активну роботу. Нещодавно із його допомогою проводили копальні роботи на міському цвинтарі та почали роботу із облаштування бруківкою подвір’я Судововишнянського НВК і проведення благоустрою навколишньої території великої школи.