21 жовтня 2018 року у Народному домі м. Судова Вишня відбувся літературно-мистецький вечір уродженки Судової Вишні, поетеси, перекладача, вчителя, члена низки культурних та громадських організацій Ольги Стоянецької (Ковпак) під назвою «До джерел, до витоків своїх» та презентація її десятої книги «Небосхили вибору. Народилася поетеса 30 січня 1953 року у сім’ї Дикого Петра і Ганни. У 1961-1970 роках навчалася у Судововишнянській середній школі. До 1973 року Ольга Стоянецька працювала вчителем німецької мови у Старявській школі. У 1973-1978 роках навчалася на факультеті романо-германських мов Львівського державного університету імені Івана Франка. У 1981 році Ольга Петрівна разом із сім’єю переїхала до м. Городок Хмельницької області, де працювала вчителем іноземної мови. Через п’ять років переїжджає до районного центру м. Дережня. Тут Ольга Стоянецька (Ковпак) працює на посаді завідувача методичним кабінетом районного відділу освіти та вчителем іноземної мови. З презентацією чергової книги Ольгу Стоянецьку привітали родичі та колеги по роботі, культурній та громадській діяльності, які приїхали з Хмельниччини, однокурсники, однокласники, учні, яких поетеса навчали у Судововишнянській школі. З вітальним словом до Ольги Петрівни звернулися міський голова Судововишнянської ОТГ Олег Станкевич, композитор та поет, судововишнянець Любомир Порило, історик, декан факультету ЛНУ ім. І.Франка, судововишнянець Роман Шуст, заступник начальника відділу освіти, культури та туризму, молоді та спорту Мостиської ОТГ Зеновій Богуцький. На вечорі звучали пісні на слова Ольги Стоянецької та музику судововишнянки Ганни Петрівської у виконанні викладачів Судововишнянської ДШМ Ірини Квик та Анни Петьовки. Крім цього, музичні привітання подарували Любомир Порило та Олег Івашко. З уст юних місцевих читців та самої поетеси лунало багато поетичних рядків Ольги Петрівни. Дякуємо працівникам Народного дому Вірі Ілечко та Марії Бардин, а також усім, хто долучився до організації заходу та друку книги. Пишаємося нашою землячкою Ольгою Стоянецькою (Ковпак-Дикою) та бажаємо їй нових творчих злетів!