Акція на підтримку полонених. Долучайтесь!

Дата: 21.03.2019 14:46

У понеділок, 25 березня 2018 року, о 16.00 годинні на проспекті Свободи, біля пам'ятника Тарасу Шевченку, відбудеться акція на підтримку полонених українських моряків, затриманих 25 листопада 2018 року та поневолених в Російській Федерації.

Захід присвячений Міжнародному дню солідарності з працівниками, які утримуються під вартою чи зникли безвісти, який встановлений календарем ООН.

Акція розпочнеться зі спільної молитви за здоров’я та швидке повернення на Батьківщину українських військовослужбовців.

З метою підтримки морального духу хлопців, які перебувають під вартою, організатори передадуть кожному білу футболку, на якій усі охочі під час акції напишуть слова підтримки.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до акції.
Організатор акції - Молодіжна Рада Об'єднання Профспілок Львівщини, Львівська обласна державна адміністрація та Львівський обласний молодіжний центр.