56 державний пожежно-рятувальний пост у м.Судова Вишня отримав новий інвентар та обладнання від Судововишнянської міської ради

Дата: 23.09.2019 11:21

У день професійного свята Дня рятівника працівники пожежної частини ДПРП-56, що розташована в м. Судова Вишня, отримали допоміжний інвентар та обладнання  від Судововишнянської міської ради.  За виділені кошти, а це 72,800 тис.грн.,  було придбано: костюм спеціальний тепловідбивний «Індекс - 800» - 1 шт., костюм захисний Л-1 – 3 шт., рукава пожежні напірні – 25 шт., болгарка «CROWN» - 1 шт., Бензоріз«STIHL» TS-800 – 1 шт., подовжувач електричний на котушці 30 м. – 2 шт., сокири пожежні – 4 шт., мотооприскувач «Foresta GS – 650» - 1 шт., освітлювач на стійці – 2 шт. Міська рада уже третій рік виділяє кошти на реалізацію міської цільової програми «Захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 рік». У 2018 році на підтримку діяльності пожежної частини виділяли з місцевого бюджету  72,800 тис.грн., у 2017 – 61 тис.грн.

17  вересня 2019 року міський голова Олег Станкевич передав обладнання та інвентар начальнику Мостиського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковнику служби цивільного захисту Юрію Благуті, висловив слова подяки нашим рятівникам і зазначив: «Належне матеріально-технічне забезпечення пожежно-рятувального поста сприятиме оперативному та ефективному реагуванню у разі виникнення пожеж на території Судововишнянської ОТГ. Це добра і дуже потрібна справа у яку варто вкладати кошти!».