Пам’ятка, щодо дотримання гігієнічних рекомендацій з профілактики зараження коронавірусною інфекцією на робочих місцях

Дата: 26.03.2020 18:57

Враховуючи те, що частина  працівників  виконують  свої функції  безпосередньо на основних робочих місцях, Мостиське  районне  управління  ГУ  Держпродспоживслужби у Львівській області   -  направляє  Пам’ятку, щодо дотримання гігієнічних рекомендацій з профілактики зараження коронавірусною інфекцією.

Пам’ятка

Закликаємо:  дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки  з  милом, висушити та обробити антисептиком для рук.
  1. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.
  1. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп’ютера (клавіатура, ”мишка”).
  1. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.
  1. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.
  1. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.
  1. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.
  1. Обов’язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення.