У Судововишнянській ОТГ відкрито ПУНКТ ЗБОРУ необхідних речей для допомоги одиноким потребуючим людям в умовах карантину

Дата: 30.03.2020 13:54

З метою допомоги окремим категоріям громадян у період ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Судововишнянській ОТГ створений пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності та  з 01 квітня 2020 року запрацює «гаряча лінія».

ПРОСИМО підприємців, благодійників та усіх небайдужих мешканців  Судововишнянської громади долучитись до збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності для окремих категорій громадян у період карантину.

Пункт збору: Судововишнянська міська рада (м. Судова Вишня, пл..І.Франка,14)

Пункт збору гуманітарної допомоги працюватиме щоденно (пн-пт) з 10.00 до 17.00 год. за адресою: пл..І.Франка,14, 2-й поверх, приміщення Судововишнянської міської ради.

Пункт працюватиме виключно для прийому гуманітарної допомоги.

Роздачу продуктів здійснюватимуть працівники соціальних служб та волонтери.

Речі та продукти обов'язково повинні бути фабрично фасовані. Домашня консервація не приймається.

Перелік необхідних продуктів харчування: борошно, супи, каші (швидкого приготування), макарони, крупи, цукор, олія, солодощі (печиво, шоколад, згущене молоко), чай, кава, дитяче харчування, консерви, питна вода.

Засоби особистої гігієни: памперси (для дітей та для дорослих), пеленки одноразові, вологі серветки, туалетний папір і сухі серветки, засоби жіночої гігієни, мило.

Медичні засоби: жарознижуючі препарати, антисептики, маски, рукавички, перев’язочний матеріал (бинт, пластир).

Номер «гарячої лінії» для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинились в кризовій ситуації – 073-31-99-277

Гаряча лінія працюватиме щоденно, з 9:00 до 16:00 год.