Судововишнянська громада тепер матиме власний логотип
Судововишнянська громада тепер матиме власний логотип
21 липня 2020 року на розширеному засіданні виконавчого комітету було затверджено офіційний логотип Судововишнянської громади.
Розробка логотипу громади відбувалася у співпраці зі спеціалістами, що працюють у сфері дизайну та маркетингу. Після опрацювання ними інформаційних матеріалів про історію громади та її туристичну привабливість робочій групі було запропоновано 2 варіанти логотипу: варіант № 1 з умовною назвою «щит» та варіант № 2 з умовною назвою «ромбики». Згідно з голосуванням робочої групи 7 членів групи підтримали варіант № 2 («ромбики»), а 5 – варіант № 1 («щит»).
Проте, додатково було проведене онлайн-голосування серед громадськості на офіційній сторінці Судововишнянської міської ради у соціальній мережі Facebook. Голосування тривало впродовж 24-30 червня 2020 року. За підсумками онлайн-голосування варіант № 2 набрав 135 голосів, а варіант № 1 – 336 голосів.
Враховуючи підсумки голосування членів робочої групи та онлайн-голосування серед громадськості 21 липня на розширеному засіданні виконавчого комітету Судововишнянської міської ради було затверджено офіційний логотип Судововишнянської об’єднаної територіальної громади з умовною назвою "Щит."
Опис логотипу "Щит"
Мури (корона) зверху символізують центр ОТГ: місто Вишня отримало магдебурзьке право від польського короля Казимира ІІІ у 1368 р.
Зображено:
- оригінальний вигляд Народного дому м. Судова Вишня – окраси центральної площі адміністративного центру, символ культурного потенціалу громади;
- оригінальний вигляд церкви Святого Миколая у с. Дмитровичі, пам’ятки архітектури національного значення; символізує те, що на території громади є низка сакральних споруд-об’єктів культурної спадщини, а також багато вихідців з громади стали визначними релігійними діячами (о. Степан Чміль, о. Ісидор патрило, о. Володимир Івашко тощо);
- книга символізує видатних літературних діячів, які походили з населених пунктів громади (Іван Вишенський, Богдан-Ігор Антонич, Тадей Дмитрасевич);
- візуалізація поля – земельні угіддя громади, фермерство.