Рятувальники пожежної служби у м.Судова Вишня отримали ще один автомобіль від колег із Польщі

Дата: 22.07.2020 21:09

20 липня 2020 року 56-ДПРП Мостиського районного сектору ДСНС у Судовій Вишні отримав двохмостовий повнопривідний пожежний автомобіль «STAR-244» від OSP KSRG Niziny (Республіка Польща). Це вже другий пожежний автомобіль, який судововишнянські рятувальники отримали від колег із Польщі. Спільно із начальником Мостиського РС ГУ ДСНС у Львівській області полковником Юрієм Благутою, автомобіль приймав перший заступник міського голови Судововишнянської міської ради Роман Когут.

Звісно, хотілося б, аби жодних надзвичайних подій та ситуацій у нашій громаді не траплялося і даний пожежно-рятувальний автомобіль не знадобився, проте краще бути підготовленим та  сподіватись на краще.