Бортятинська школа готова на 83 %

Очільник ЛОДА проінспектував виконання робіт у Бортятинському НВК

22 липня 2020 року голова Львівської ОДА Максим Козицький спільно із першим заступником голови Мостиської РДА Іваном Гороном, заступником голови Мостиської РДА Андрієм Тиндиком, а також першим заступником міського голови Судововишнянської міської ради Романом Когутом проінспектували об’єкт Національного проєкту «Велике будівництво» у с. Бортятин (Судововишнянська ОТГ).  Мова йде про реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на вул. Річна, 1 в с. Бортятин.

Очільник області ознайомився із ходом виконання робіт у приміщенні навчального закладу та наголосив на важливості вчасного виконання усіх запланованих у проєкті завдань.

На об’єкті зараз здійснюють внутрішні оздоблювальні роботи. Змонтовано систему опалення, холодної та гарячої води. Облаштовано пандус і сходи.

Окрім того, встановлено камери відеоспостереження. Влаштовані резервуари для пожежогасіння. Покладено підлогове покриття. Влаштовано підшивку стелі спортзалу та підвісну стелю в  актовому залі та навчальних класах.

Ступінь будівельної готовності складає близько 83%. Загальна кошторисна вартість – 40308,6 тис. грн., у тому числі кошти ДФРР – 36755,0 тис. грн., кошти обласного бюджету – 400 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 3153,6 тис. грн.

Окрім цього, представники обласної та районної адміністрацій відвідали музей-садибу родини Антоничів, де директор музею Ольга Дядинчук провела гостям  екскурсію. Музей, як об'єкт історичного потенціалу села та громади загалом, позитивно вразив гостей.

Сподіваємось, що після завершення будівництва школи, сфера туризму, історії та культури теж здобуде підтримку серед обласних урядовців.