До 1 жовтня 2020 року триває прийом документів на дотацію за бджолосім’ї

Дата: 24.08.2020 12:03

Розпочато прийом документів на дотацію за бджолосім’ї

Департамент агропромислового розвитку повідомляє про початок прийняття документів за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання – юридичні особи, фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що проводять діяльність у галузі тваринництва та бджільництва, а також фізичні особи, у яких наявні бджолосім’ї.

Необхідні документи для суб’єктів господарювання (юридичні особи та фізичні особи- підприємці):

1. Копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  2. Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  3. Копію довідки про відкриття поточного рахунку, виданої банком;
  4. Довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі;
  5. Копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-ст) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкт господарювання, які є юридичними особами);
  6. Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи – підприємці)

Для фізичних осіб:

1. Копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  2. Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  3. Копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  4. Копію паспорта громадянина України;
  5. Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів

Документи потрібно подати до 1 жовтня 2020 року