Фото без опису

Розпочато прийом документів на підтримку фермерських господарств

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє про початок дії і приймання від сільгосптоваровиробників документів на отримання фінансової підтримки за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” для державної підтримки розвитку фермерських господарств.

Наказом Мінекономіки від 24.07.2020 №1391 затверджені форми документів для надання фінансової підтримки за вищеназваною програмою.

 

Відповідно до Постанови КМУ від 07 лютого 2018 р. № 106 (із змінами) фінансова підтримка розвитку фермерських господарств у 2020 році   передбачена за такими напрямами:

- бюджетна дотація за утримання корів (для ФГ (СФГ), які утримують від 5- ти

корів;

- доплата на користь застрахованих осіб - членів/голови СФГ без набуття статусу юридичної особи ЄСВ;

- часткова компенсація витрат, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами;

- бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) - новоствореним фермерським господарствам;

- фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

- фінансова підтримка ФГ на поворотній основі.

 

Фінансова підтримка, не виплачена одержувачам у 2019 році з незалежних від них причин за напрямами: часткова компенсація вартості насіння, часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, здешевлення кредитів, бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для фермерських господарств (крім новостворених) у 2020 році виплачується лише у разі повторного подання ними до 1 вересня документів згідно з вимогами пунктів 7, 10, 11 і 11-2 цього Порядку.

Детальніше з умовами надання державної підтримки та формами документів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку  кономіки, торгівлі та сільського господарства України в аналітично -інформаційному порталі АПК України у рубриці “Державна підтримка ” - «Підтримка фермерства».

Фермерським та сімейним фермерським господарствам господарствам для отримання дотації на корови молочного напряму в переліку документів вимагається довідка з Укрдержфонду. Для її отримання необхідно подати запит до Львівської регіональної філії Укрдержфонду (форма запиту додається). 

Форма-запит Прошу надати довідку про відсутність простроченої заборгованості перед Укрдержфондом фермерського господарства - переглянути

ДОДАТОК 2 ЗАЯВКА для отримання фермерським господарством дотації за утримання корів молочного напряму продуктивності. Детальна інформація за посилання  - переглянути

ДОДАТОК 3 Бюджетна дотація за утримання корів. Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного напряму продуктивності - переглянути

ДОДАТОК 4 ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств - переглянути - переглянути

 

Детальна інформація за посиланням:

https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/pidtrimka-fermerstva