"Відкритий чемпіонат з настільного тенісу Судововишнянської ОТГ"

Дата: 30.04.2017 16:51

29.04.2017 р. провели "Відкритий чемпіонат з настільного тенісу Судововишнянської ОТГ". Поділ на категорії був наступний: 1) Наймолодша вікова категорія; 2) Середня вікова категорія; 3) Молодь та ветерани.

Найцікавішими видались "баталії" у категорії "Молодь та ветерани", особливо "запеклою" (але насправді ДРУЖНЬОЮ)  була боротьба між братами Богданом та Степаном Боровцями.

У чемпіонаті приймав участь також міський голова Судововишнянської ОТГ - О.З. Станкевич.

Декілька із Судововишнянців являються Кандидатами у Майстри Спорту. В результаті - переможцями виявились: 3 місце - Дмитро Руденко; 2 місце - Богдан Боровець; 1 місце - Руслан Медицький. Нагородження провели міський голова О.З. Станкевич та Я. Войціцький. Усі переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками (які були придбані завдяки спонсорській допомозі п. Кошика П.І.).

Організатори заходу подякували усім за участь, та окреме дякую ПП Антонюк С.О. за "солодке" завершення чемпіонату за смачні торти .