9 грудня 2020 року о 17:00 год відбудеться позачергова 2 сесія 8-го скликання Судововишнянської міської ради

МІсце проведення: Народний Дім м.Судова Вишня пл.Івана Франка,4 (мала зала).

Проект порядку денного

1.Про затвердження порядку денного другої позачергової  сесії Судововишнянської міської ради VIII скликання

2. Про внесення  змін до бюджету 2020 року загального фонду  та  спеціального  фонду

3. Про затвердження регламенту роботи Судововишнянської міської ради VIII скликання.

4. Про реорганізацію юридичних осіб – Маломокрянської та Дидятицької сільських рад шляхом їх приєднання до Судововишнянської міської ради.

5. Про включення до переліку другого типу об’єктів міської комунальної власності, що надаються в оренду без проведення аукціону.

6. Про внесення змін до складу адміністративної комісії та тендерного комітету  при виконавчому комітеті Судововишнянської міської ради.