До уваги обраних депутатів Судововишнянської міської ради! 10 грудня спливає термін подання Е-декларацій!

Дата: 09.12.2020 11:47

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги обраних депутатів   Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області!

З 26 листопада 2020 року по 10 грудня 2020 року - період подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

ЗА ПОСИЛАННЯМ НИЩЕ РАДИМО СКОРИСТАТИСЬ РОЗЯСНЕННЯМ НАЗК №9 від 26 серпня 2020 року.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого Кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Додатково повідомляємо, що детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua у розділах «Он-лайн навчання» та «Роз’яснення для суб’єктів декларування».

Телефони НАЗК:

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29.

Технічна допомога: (044) 200-06-94, support@nazk.gov.ua.

СЕКРЕТАР РАДИ                                                                                         Іван ВОЇНСЬКИЙ