Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень від 22-28 лютого 2021р

Дата: 01.03.2021 11:37

22-28 лютого 2021р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 105 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено:12 закладів громадського харчування, 55 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами,  22 об’єкти  торгівлі промисловими товарами,  3 ЗОНЗ,  3 дошкільні навчальні заклади, 1 масовий захід, інші об’єкти – 12 (перукарні, аптеки, офіси, автостанція).

За результатами виявлених порушень складено 11 протоколів

відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах, місцях масового скупчення людей.