16 березня 2021 року об 11:00 год.

відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Судововишнянської міської ради

Проєкт порядку денного  переглянути

Розпорядження міського голови - переглянути

п/п  Зміст проєкту рішень
1

Про затвердження  порядку денного засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 16.03.2021р.

4

Про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення Судововишнянської територіальної громади.

5

Про затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Судововишнянської міської ради.

6

Про проведення Конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області.

7

Про погодження графіка роботи магазину «MOBI GEEK» за адресою: пл.І.Франка (ринок) м.Судова Вишня ФОП Фляк М.В.

переглянути
8 Про зарахування на квартирний облік  учасника бойових дій, інваліда війни  гр.Плахтини Ігоря Івановича переглянути
9 Про зарахування на квартирний облік  учасника бойових дій, інваліда війни  гр.Критовича Володимира Петровича переглянути
10

Про відміну рішення виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 17.02.2021р. №12 щодо присвоєння адреси житловому будинку гр.Коваля С.М.