Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо будівництва ЦНАПу

Дата: 15.03.2021 09:43

Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Детального плану території розміщення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування», в межах населеного пункту м.Судова Вишня, по пл.І.Франка, площею 0,0800 га.

Підстава розроблення містобудівної документації – рішення сесії Судововишнянської міської ради № 35 від 23.12.2020 р.

Замовник розроблення містобудівної документації – Судововишнянська міська рада.

Розробник проекту – ФОП «Новіцький Роман Григорович».

Відповідальні – Судововишнянська міська рада.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Судова Вишня пл. І. Франка 14, в робочі дні з 09:00 по 17:00 год.

Пропозиції громадськості до проекту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством у відділі містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради до 15 квітня 2021р.

Дата та час проведення16 квітня 2021 року о 14:00 год.

Місце проведення: м. Судова Вишня пл. І.Франка, 14 (приміщення міської ради).