ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Судововишнянська міська лікарня»

Дата: 17.03.2021 10:24

ОГОЛОШЕННЯ

Судововишнянська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Судововишнянська  міська лікарня» відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, та відповідно до Рішення виконавчого комітету від 16.03.2021 року №29

До складу конкурсної комісії  входять  у рівній кількості  представники від:

Судововишнянської міської ради, як органу управління;

– трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Судововишнняська  міська лікарня», обраних на загальних зборах трудового колективу;

– галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я .

Пропонуємо Комунальному некомерційному підприємству «Судововишнянська міська лікарня», галузевим професійним спілкам, громадським об’єднанням у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та громадським об’єднанням у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу), незалежним експертам у сфері охорони здоров’я надати пропозиції щодо кандидатур  до складу конкурсної комісії.

Пропозиції, оформлені належним чином (зокрема, протокол зборів трудового колективу КНП «СМЛ», протоколи зборів членів профспілок або первинних профспілкових організацій, протоколи зборів членів громадських об’єднань, заяви незалежних експертів у сфері охорони здоров’я з документами, що підтверджують кваліфікацію) надаються упродовж 15-ти днів у відділ юридично-кадрової роботи та військового обліку Судововишнянської міської ради (пл.І.Франка,14, І поверх), пн-чт.: з 09.00 год. до 13.00 год. та з 14.00 год. до 17.00 год., пт.: з 09.00 год. до 13.00 год. та з 14.00 год. до 16.15 год.