Уже четвертий місяць працює в оновленому складі Судововишнянська міська рада. Після призначення нового обранця, міського голови Судововишнянської громади Зеновія Фольтовича, депутати проголосували і за старост трьох старостинських округів Судововишнянської громади.

_____________

Нещодавно,11.03.2021 року, на 5 черговій сесії 8- го скликання Судововишнянської міської ради  Рішенням №3 було призначено третю старосту.

Нею стала Полінова Оксана Ярославівна.

У підпорядкуванні нової старости є 9  сіл, а саме: с.Дидятичі, с.Вовчищовичі, с.Мала Діброва, с.Велика Діброва, с.Малі Мокряни, с.Великі Мокряни, с.Макунів, с.Берці, с.Шишоровичі

Двох інших старост було призначено ще у грудні 2020 року.

Старостою округу №1 повторно обрано Павлів Оксану Йосипівну, а старостою округу №2 Будзина Івана Михайловича.

Територіально склад громади виглядає тепер так:

Адміністративний центр громади – місто Судова Вишня

(кількість населення - 6434 чол.)

Старостинський округ №1 налічує 4 села:

с.Бортятин, с.Довгомостиська, с.Княжий Міст, с.Новосільці

(кількість населення -3615 чол.)

Старостинський округ №2 налічує 5 сіл:

с.Дмитровичі, с.Волостків, с.Заріччя, с.Загороди, с.Кульматичі.

(кількість населення -1025 чол. )

Старостинського округу №3 офіційно ще не визначено. Округ об`єднав дві колишні сільські ради- Маломокрянську та Дидятицьку. Старості підпорядковано 9 сіл: с.Дидятичі, с.Вовчищовичі, с.Мала Діброва, с.Велика Діброва, с.Малі Мокряни, с.Великі Мокряни, с.Макунів, с.Берці, с.Шишоровичі.

(кількість населення – 1462 чол. )