КП "Моє місто" провело заміну вуличних ламп у населених пунктах Судововишнянської громади.

Дата: 02.04.2021 10:59

Із початку березня працівники комунального підприємства «Моє місто» розпочали проводити аналіз та моніторинг стану вуличного освітлення у населених пунктах Судововишнянської громади.

За останні два тижні було замінено близько 200 вуличних ламп, з них лише 61 шт. у с.Довгомостиська, решта у селах: Княжий Міст, Бортятин, Дмитровичі, Волостків, Заріччя, Загороди, Вовчищовичі, Малі Мокряни, Великі Мокряни, Макунів, Шишоровичі та м.Судова Вишня.

Працівники підприємства проводить таку роботу з метою вдосконалення функціонування мережі зовнішнього вуличного освітлення та усунення несправностей. Для вирішення поточних проблем буде закуплено необхідний інвентар та обладнання та продовжено роботу у цьому напрямі.

Дякуємо КП «Моє місто» за ефективну роботу.