07 квітня відбулось перше засідання комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати КНП «Судововишнянська міська лікарня»

Дата: 08.04.2021 19:34

З метою сприяння  погашення заборгованості із виплати заробітної плати КНП «Судововишнянська міська лікарня»  07 квітня 2021 року у приміщенні міської ради було проведено перше засідання комісії з питань погашення заборгованості та виплати заробітної плати.

На основі вивчених  документів, комісією встановлено, що заборгованість по заробітній платі КНП «Судововишнянська міська лікарня» становить 1 704,4 тис.грн., що значно зросла з 21.01.2021 року.

Комісія вирішила витребувати від в.о. директора КНП «Судововишнянська міська лікарня» додаткові документи, штатний розпис за минулий (2020) рік,  аргументоване пояснення у зростанні заборгованості та ін..

Усі уточнюючі документи повинні бути надані комісії для вивчення в термін до 13 квітня 2021 року. Після чого буде проведене наступне планове засідання.

Протокол комісії - переглянути