Фото без опису

 

28.04.2021 2021 року об 16:00 год.

відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Судововишнянської міської ради

Проєкт порядку денного  -  переглянути

Розпорядження міського голови - переглянути

№п/п

Назва рішення

Присвоєння № рішенню

1.

Про затвердження  порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 28.04.2021 р

№39

2.

Про затвердження та оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території населених пунктів Судововишнянської міської ради (регуляторнний акт).

№40

 

3.

Про затвердження  Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Судововишнянської міської ради.

№41

4.

Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

№42

5.

Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Судововишнянської міської ради .

№43

6.

Про затвердження та оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Судововишнянської міської ради та створення  комісії з виявлення, обстеження безхазяйного майна, що знаходиться на території Судововишнянської міської ради (територіальної громади) (регуляторний акт).

№44

7.

Про затвердження Звіту про оцінку майна – дорожнього покриття об’єкта «Вул.Стефаника довжиною 685 м м.Судова Вишня Судововишнянської міської ради Львівської області».

№45

8.

Про затвердження Звіту про оцінку майна – дорожнього покриття об’єкта «Провул.Спаський довжиною 915 м м.Судова Вишня Судововишнянської міської ради Львівської області».

№46

9.

Про надання дозволу на проведення оцінки майна - дорожнього покриття вулиць м.Судова Вишня: Грушевського, Садова, Садова бічна, Вишнева, Квітнева, Зелена, Івасюка, Є.Коновальця, Південна та вулиці  с.Бортятин : Нова.

 

№47

 

10.

 

Про надання дозволу гр.Вітан Марії-Галині Михайлівні на виготовлення проєкту  реконструкції житлового будинку по вул.Берегова,3 м.Судова Вишня.

 

№48

11.

Про надання дозволу гр.Бардину Назару Івановичу на виготовлення проєкту  реконструкції нежитлової будівлі за адресою: вул.1-го Листопада, будинок 1 м.Судова Вишня.

№49

12.

Про надання дозволу гр.Войнарович Наталії Богданівні на переведення квартири №3 першого поверху у будинку №8 по вул.Сагайдачного у м.Судова Вишня в нежитлове приміщення та присвоєння окремого адресного номера.

№50

13.

Про присвоєння адресного номера земельній ділянці для будівництва та обслуговування обєктів рекреаційного призначення, площею 0,0914 га, кадастровий номер 4622410500:06:000:0059, за адресою : вул.Лісозаводська м.Судова Вишня гр.Якубець Ольги Ігорівни.

№51

14.

Про присвоєння адресного номера земельній ділянці по вул.Довженка м.Судова Вишня гр. Полюги Нестора Євстаховича.

 

№52

15.

Про присвоєння адресного номера земельній ділянці по вул.І.Вишенського  с.Новосільці  гр. Будзина Володимира Володимировича.

 

№53

16.

Про присвоєння адреси нежитловій будівлі з господарськими допоміжними будівлями й спорудами ТзОВ «Константа ліс плюс» (директор  Іванський Роман Іванович).

 

№54

17.

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії  на ЧАЕС, дружинам (померлих чоловіків-учасників ліквідації наслідків аварії)  та дітям, дітям-інвалідам, потерпілим внаслідок аварії у зв’язку з відзначенням 35-х роковин катастрофи  на Чорнобильській АЕС у 2021р.

 

№55

18.

Про надання матеріальної допомоги на ремонт даху житлового будинку громадянці с.Дмитровичі Єрмаковій Марії Павлівні.

№56

19.

Про надання матеріальної допомоги гр.Мельник Марії Михайлівні на поховання чоловіка Мельника І.Й.

№57

20.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Ярішу Маряну Івановичу.

№58

21.

Про надання матеріальної допомоги гр.Гірняк Катерині Павлівні у звязку з важкими сімейними обставинами.

№59

22.

 

Про надання матеріальної допомоги гр.Мороз Ганні Володимирівні у звязку з пожежею будинку.

 

№60

23.

Про реєстрацію колективного договору, укладеного між КНП «Судововишнянський ЦПМСД», в особі головного лікаря Макарухи Ю.І.,  та радою трудового колективу КНП «Судововишнянський ЦПМСД», в особі голови ради трудового колективу Євчук М.В.

 

№61

24.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання дерев (к-стю 5 шт.) за адресою : вул.Гончара, 1 м.Судова Вишня гр.Барабах Зоряні Русланівні.

 

№62

25.

Про надання дозволу на зрізання дерев (4 тополь та 2 верб) коло присадибної ділянки по вул.Річна, 1а м.Судова Вишня гр.Комаровій Галині Остапівні.

 

№63

26.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання дерев (3 тополь та 4 верб) коло присадибної ділянки в с.Княжий Міст гр.Гнатів Ользі Миколаївні.

 

№64

27.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання дерев (2 тополь та 2 верб), які ростуть біля річки в с.Княжий Міст і загрожують газопроводу старості старостинського округу №1 Павлів Оксані Йосипівні.

 

№65

28.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання дерев (к-стю 2 шт.), що ростуть на прибудинковій території за адресою: вул.Д.Галицького, 47/2 м.Судова Вишня, гр.Богуцькому Михайлу Михайловичу.

 

№66

29.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання дерев (12 туй та 2 берестів) на території фірми «Онікс» за адресою: твул.Стуса, 16 м.Судова Вишня гр.Луцю Івану Антоновичу.

 

№67

30.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання дерев (6-ти тополь) коло присадибної ділянки в с.Довгомостиська гр.Цьорох Марії Іванівні.

 

№68

31.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання 2-ох дерев по вул.І.Вишенського с.Княжий Міст гр.Бень Б., Олексів Б., Степаняк Р.

 

№69

32.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання 1-го дерева (липи) по вул.Загороди, 119 м.Судова Вишня гр.Гадач Мирославі Дионізівні.

 

№70

33.

Про затвердження Акта обстеження зелених насаджень щодо надання дозволу на зрізання аварійних дерев, що ростуть на території Волостківської АЗПСМ.

 

№71

34.

Про внесення  змін до бюджету 2021 року загального фонду та спеціального  фонду

 

№72

35.

Про затвердження та оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення плати  на виїзну та виносну одноразову вуличну торгівлю» (регуляторний акт).

 

№73

36.

Про надання дозволу на розміщення атракціонів у м.Судова Вишня 8-го травня та в с.Бортятин 9-го травня ФОП Сеніву Любомиру Мирославовичу.

 

№74

  

__________________________________________________