До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора КНП «Судововишнянська міська лікарня» конкурсною комісією допущено двох кадидатів

Дата: 27.04.2021 17:06

26 квітня відбулось друге  засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства  «Судововишнянська міська лікарня».

На засіданні були розглянуті заяви та подані документи від претендентів на заміщення вакантної посади. За рішенням комісії до Конкурсу допущено до двох кандидатів:

1. Кужду Юрія Тимофійовича.
  2. Врубеля Романа Йосифовича.

Вирішено конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області провести 29.04.2021 року об 11:00 год. в приміщенні міської ради за адресою: м.Судова Вишня, площа І.Франка, 14 ( кабінет міського голови).