Дата: 11.05.2021 12:12

про оприлюднення проекту регуляторного акта -
 проекту рішення виконавчого комітету Судововишнянської міської ради
 «Про встановлення плати на виїзну та виносну
 одноразову вуличну торгівлю»

Виконавчий комітет Судововишнянської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території населених пунктів Судововишнянської міської ради» .

Розробником проекту рішення та відповідальною особою за супровід даного проекту рішення є КП «Моє Місто» Судововишнянської міської ради (директор Івашко А.В.)

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: пл.І.Франка,14, м.Судова Вишня, Львівська область.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді впродовж 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

пл.І.Франка,14 м.Судова Вишня Львівської області, 81340,

а також на електронну пошту: svgromada@ukr.net

_________________________________________

____________________________________________________

1.РІШЕННЯ Виконавчого комітету від 28.04.2021 №73 "Про затвердження та оприлюднення  проєкту рішення "Про встановлення плати на виїзну  та виносну одноразову вуличну торгівлю

(регуляторний акт) " - переглянути

2.ПРОЄКТ РІШЕННЯ " Про встановлення плати на виїзну  та виносну одноразову вуличну торгівлю (регуляторний акт) " - переглянути

3. АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ