ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта  «Про затвердження  Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлого та прийняття такого майна у комунальну власність Судововиш

Дата: 11.05.2021 15:04

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

«Про затвердження  Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлого та прийняття такого майна у комунальну власність Судововишнянської міської ради та створення  комісії з виявлення, обстеження безхазяйного майна, що знаходиться на території Судововишнянської міської ради

(територіальної громади)

Проєкт рішення «Про затвердження  Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлої та прийняття такого майна у комунальну власність Судововишнянської міської ради та створення  комісії з виявлення, обстеження безхазяйного майна, що знаходиться на території Судововишнянської міської ради (територіальної громади)»  розроблено виконавчим органом міської ради відділом містобудування, архітектури та інфраструктури, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської  міської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта «Про затвердження  Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлої та прийняття такого майна у комунальну власність Судововишнянської міської ради та створення  комісії з виявлення, обстеження безхазяйного майна, що знаходиться на території Судововишнянської міської ради (територіальної громади)» є взяття на облік,збереження та передачу в комунальну власність безхазяйного майна тавідмерлої спадщини.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Судововишнянської міської ради .

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді впродовж 1 (одного) місяця з дати опублікування проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: пл.І.Франка,14 м.Судова Вишня Львівської області, а також на електронну пошту: svgromada@ukr.net

________________________________________________

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПЕРЕГЛЯНУТИ