про оприлюднення проєкту регуляторного акта -

проєкту рішення виконавчого комітету Судововишнянської міської ради

«Про затвердження Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг  на території населених пунктів Судововишнянської міської ради»

Виконавчий комітет Судововишнянської міської ради   повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг  на території населених пунктів Судововишнянської міської ради» .

Розробником проєкту рішення та відповідальною особою за супровід даного проєкту рішення є член виконавчого комітету - староста старостинського округу №2 Будзин І.М.

Поштова адреса розробника проєкту  регуляторного акта:

пл.І.Франка,14, м.Судова Вишня, Львівська область.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді впродовж 1 (одного) місяця з дати опублікування проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

пл.І.Франка,14  м.Судова Вишня Львівської області, 81340,

а також на електронну пошту: svgromada@ukr.net

Аналіз впливу регуляторного акта - проєкту рішення виконавчого

комітету Судововишнянської міської ради «Про затвердження

Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та

надання послуг у сфері розваг  на території населених пунктів

Судововишнянської міської ради»

Рішення "Про затвердження та оприлюднення  проєкту рішення «Про затвердження

Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання

послуг у сфері розваг на території населених пунктів Судововишнянської

міської ради (регуляторний акт)"