Фото без опису

 

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

 

       01 липня - 07 липня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 123 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 14 закладів громадського харчування, 40 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами, 53 об’єкти торгівлі промисловими товарами, 3 перукарні, інші об’єкти – 13 (аптеки, ательє, банк, МКП «Водоканал»).

       За результатами виявлених порушень складено 3 протоколи

відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

       Перевіряючи  виконання  протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.     

    На всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки.