Фахівцями Мостиського управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області  забезпечено здійснення невідкладних заходів щодо проведення комісійних обстежень суб’єктів господарювання на предмет дотримання протиепідемічних заходів та посилених карантинних обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2021р.

№ 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із внесеними змінами).

12 січня 2022р. - 17 січня 2022р. у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 336 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 24 заклади громадського харчування, 113 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами, 164 об’єкти торгівлі промисловими товарами,  5 перукарень,  22 аптеки, 1 ЗОНЗ, інші об’єкти – 7 (ЛПЗ, АЗС, фінустанови).

За результатами виявлених порушень складено 1 протокол  відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.