З 01.01.2022 року вступив у дію Закон України «Про основи національного спротиву». На території України, в області та в Яворівському районі здійснюються заходи з організації та вдосконалення територіальної оборони, зокрема, комплектування органів військового управління, військових частин Сил територіальної оборони Збройних сил України, в тому числі і підрозділу територіальної оборони, який розташований на території Яворівського району.

Вимоги до відбору для проходження військової служби в підрозділі територіальної оборони Яворівського району:

!!! військова служба за контрактом:

• наявність проходження військової служби (строкова військова служба або військова служба за контрактом або військова служба за мобілізацією);
  • придатність за станом здоров’я;
  • віком до 55 років;
  • відсутність судимості;

Попереднє погодження з командиром військової частини.

• Грошове забезпечення (заробітна плата) від 11 000 грн в залежності від посади.
  • Контракт укладається строком на 3-5 років.
  • служба у військовому резерві
  • Придатний за станом здоров’я;
  • Вік від 18 до 55 років;
  • Відсутність судимості.
  • Контракт укладається строком на 3-5 років

Попереднє погодження з командиром військової частини.

Контактна особа щодо відбору на військову службу за контрактом у підрозділ територіальної оборони на території Яворівського району:

Буров Олександр Олександрович, контактний телефон 0971262148.