До відома мешканців Судововишнянської територіальної громади!

У зв’язку зі збільшенням потоку громадян, які переїжджають зі східних і центральних областей України на західні території нашої держави через військову агресію Росії, з метою забезпечення координаційної роботи з внутрішньо переміщеними особами, дотримання їх прав і свобод, відповідно до доручення голови Львівської обласної військової адміністрації від 27.02.2022 року  № 2/22 ведеться облік внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово перебувають на території Судововишнянської ТГ.

Громадянам України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на територію Львівської області, в період воєнного стану,у зв´язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів не пізніше 24 години після прибуття, з´явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області ( далі – територіальні центри) для взяття на військовий облік.